Naujienos

K. Krivickas patyrė pirmąją operaciją: jį operavo mūsų klinikos gydytojas

Nuotrauka: lrytas.lt

„Dvejus metus planuotas klubo sąnario remontas pavyko puikiai. Ankštumas, plyšusi tarpsąnarinė lūpa, chondromaliacija viskas sutvarkyta vienos tausojančios artroskopinės operacijos metu (tiesa, truko tris valandas, bet sutvarkė viską vienu kartu)! Ačiū gydytojui dr. Valdemarui Loibai, kuris, bene vienintelis Lietuvoje sukaupęs reikalingą pasaulinę patirtį ir kompetencijas, taiko pažangiausius įvairių klubo sanario pažeidimų inovatyviausius operacinio gydymo būdus Lietuvoje, Kauno klinikose! Būsiu kaip naujas. Speciali žinutė Kyokushin karate klubo Saulės ženklas nariams – nesidžiaukit labai, aš greit grįšiu dar geresnis.“

Sužinokite daugiau

Gyd. akušeris-ginekologas A. Kirijenko

Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose pasirodė įvairūs komentarai apie gyd. akušerio-ginekologo Artūro Kirijenko ilgametį darbą, gydant gimdos kaklelio ektopijas. Kas labiausiai stebina, kad neigiamais komentarais dažniausiai dalinasi tos moterys, kurios atsisakė gydymo.

Sužinokite daugiau

GENETINIŲ TYRIMŲ KAINOS

Natera panorama neinvazinis tyrimas, įvertinantis vaisiaus chromosomų trisomijų riziką – 549 eur.

Natera panorama neinvazinis tyrimas, įvertinantis vaisiaus chromosomų trisomijų riziką su mikrodelecijomis – 749 eur.

Natera panorama neinvazinis tyrimas, įvertinantis vaisiaus chromosomų trisomijų riziką ir 22q11 delecijos sindromą (taikomas dvyniams) – 600 eur.

Telomerų matavimo testas „LIFE LENGHT“ – 399 eur.

Sužinokite daugiau

Vaikų gražios šypsenos draugai!

Ar Jūsų vaiko dantukai susigrūdę ir netaisyklingi?
Pastebite, kad vaikas turi žalingų įpročių?
Nežinote, kaip padėti savo vaikui ir kokį gydymą pasirinkti?

KAS YRA MYOSA? 

MyOSA – tai ikiortodontinis gydymas, kurį sudaro pats myOSA prietaisas ir pratimų kompleksas. Prietaisas skirtas koreguoti vaikų sakandį pirminėje dantų gydymo stadijoje. MyOSA sistema efektyvi dėl to, kad gali būti pradėta naudoti ypač jauname amžiuje (2-6 metų, 5-12 metų), kai vystosi ir auga žandikauliai, bei minkštieji audiniai.

Sužinokite daugiau

Diskusija „Kas didesnis baubas: seksualumas ar psichikos sutrikimas?“

Gytis Pankūnas, LRT.lt
2019.09.19 05:30

Psichiatrai ir psichologai įsitikinę – lietuviai bijo kalbėti apie seksualumą ir psichinius sutrikimus todėl, kad abiem temomis jiems stinga žinių, o neretai žmones tiesiog kankina mintis „o ką pasakys kiti?“ Seksologė Laura Butvilaitė įsitikinusi, jog atvirą pokalbį apie seksą blokuoja ir iš vaikystės atsinešti kompleksai. O psichiatras Eugenijus Laurinaitis pastebi, kad psichiniai sutrikimai yra dar jautresnė tema dėl to, kad daugelis tiesiog nesugeba išdrįsti pripažinti, jog patys serga, ir pradėti gydytis.

Apie tai ir daugiau specialistai kalbėjosi diskusijų festivalio „Būtent!“ diskusijoje „Kas didesnis baubas: seksualumas ar psichikos sutrikimas?“

Sužinokite daugiau