Naujienos

Skiepai mokyklinio amžiaus vaikams

Kokius vaikų skiepus rekomenduoja Nacionalinio Visuomenės Sveikatos Centro prie Sveikatos Apsaugos Ministerijos Kauno departamentas?

 6 – 7 m. amžiaus vaikus, prieš pradedant lankyti mokyklą, rekomenduojama paskiepyti dviem vakcinomis. Pirmoji apsaugos nuo keturių ligų: difterijos, stabligės, kokliušo ir poliomielito. Antroji – nuo trijų: tymų, raudonukės ir epideminio parotito. Skiepijimas vienu metu nuo kelių ligų yra patikrintas laiko ir mokslinių tyrimų. Toks skiepijimas yra saugus ir užtikrina pakankamą apsaugą nuo visų ligų, nuo kurių yra skiepijama.

Sužinokite daugiau

Kineziterapeutas Marius Žukauskas

Pristatome naują komandos narį – kineziterapeutą Marių Žukauską, kuris Altamedica Reabilitacijos klinikoje taiko kineziterapiją pacientams, patyrusiems įvairiausias traumas ar tiesiog besiskundžiantiems skausmais. Kineziterapeutas pabrėžia, kad pajutus neaiškios kilmės skausmus reikėtų nedelsti ir pasitikrinti bei neleisti skausmui tapti įprastu dalyku. Marius akcentuoja, kad pasitikrinti  Altamedica Reabilitacijos klinikoje nieko nekainuoja, nes pirma reabilitologo ir kineziterapeuto konsultacija nemokama! Šioje Reabilitacijos klinikoje paslaugos atliekamos profesionaliai ir siekiant maksimaliai padėti kiekvienam pacientui. Po atliktų procedūrų pacientai džiaugiasi, kad mūsų klinikoje jie sulaukia daug dėmėsio ir pastebi, kad visas kolektyvas dirba nuoširdžiai ir su atsidavimu kiekvienam atvykusiajam. Verta paminėti, kad kainos taip pat nėra aukštos.

Sužinokite daugiau

Registracija per E-pacientas negalima

Informuojame, kad vykstant sistemos keitimo darbams, registracija per E-pacientas į ALTAMEDICA Šiaurės, Senamiesčio ir Lašo klinikas NEGALIMA. Norėdami užsiregistruoti pas savo gydytoją, skambinkite registratūros telefonais.

Atsiprašome už galimus nesklandumus.

Sužinokite daugiau

Artimiausias nėščiųjų kursų laikas

  • Artimiausi nėščiųjų kursai vyks: 
  • Rugpjūčio 7, rugpjūčio 8 ir rugpjūčio 9 dienomis. Vietų nebeliko.
  • Rugpjūčio 21, rugpjūčio 22 ir rugpjūčio 23 dienomis. Vietų nebeliko.
  • Rugsėjo 4, rugsėjo 5 ir rugsėjo 6 dienomis. Vietų nebeliko.
  • Rugsėjo 18, rugsėjo 19 ir rugsėjo 20 dienomis. Dar gali registruotis 1 pora.
Sužinokite daugiau

Odontologė Senamiesčio klinikoje

Kviečiame vaikus ir suaugusius atvykti į ALTAMEDICA SENAMIESČIO kliniką Jūsų dantų apžiūrai ir gydymui.

Taip pat pasirūpinsime, kad po kruopščios gydytojos odontologės apžiūros, Jūsų vaikučiui būtų išrašyta pažyma į darželį ar mokyklą.

Sužinokite daugiau