Naujienos

Gimdos kaklelio vėžio prevencinė programa. Ką turi žinoti?

Gimdos kaklelio vėžio prevencinė programa skirta moterims nuo 25 iki 59 metų (imtinai), kurios gali kartą per 3 

metus pasitikrinti dėl gimdos kaklelio vėžio. Lietuvoje ši programa vykdoma nuo 2004 m. Jos tikslas – ištirti visas 25-59 metų amžiaus moteris ir nustatyti, kurioms iš jų yra ikivėžinių gimdos kaklelio pokyčių ir taip užkirsti kelią gimdos kaklelio vėžiui

išsivystyti.

Sužinokite daugiau

Kaip susiformuoja požiūris į moters sveikatos profilaktiką?

Medicinos psichologė Evelina Jokubkienė

Apie intymius dalykus kalbėti yra nepriimtina. Apie problemas kalbėti taip pat yra nepriimtina. Todėl galima sakyti, kad intymių sričių problemos yra nepriimtinos dvigubai, o nuo mums labai nepriimtinų dalykų dažniau esame linkę nusisukti, o ne į juos gilintis profilaktiškai. Vis dėlto, pabandykime panagrinėti, kokie psichologiniai veiksniai prisideda prie to, kad moters sveikatos profilaktika dažnai tampa vengtinu objektu.

Sužinokite daugiau

PSC TEIKIA IR TIESIOGINES, IR NUOTOLINES KONSULTACIJAS

Nuo 2020 m. gegužės 11 d. Psichikos Sveikatos Centre (PSC), esančiame Altamedica Senamiesčio klinikoje, pradedamos teikti ir tiesioginio kontakto specialistų konsultacijos.

Dėl Jūsų pačių bei aplinkinių saugumo, ir toliau raginame kiek įmanoma daugiau naudotis tik nuotolinėmis sveikatos priežiūros paslaugomis.

Sužinokite daugiau

Asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarka

Altamedica klinikose teikiamų planinių ambulatorinių ir dienos stacionaro asmens sveikatos priežiūros paslaugų etapinis atnaujinimas ir teikimas vykdomas taikant metodus, būdus ir priemones laipsniškam, savalaikiam bei saugiam personalo ir paciento asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikimui.


 

Sužinokite daugiau

KAIP APSISAUGOTI NUO ERKIŲ?

Erkės – tai voragyviai, mėgstantys šilumą, drėgmę ir prieblandą. Todėl dažniausiai erkės aptinkamos tankiuose lapuočių miško jaunuolynuose, miško proskynose ir kirtimuose, brūzgynuose, aukštoje žolėje.

Sužinokite daugiau