Naujienos

Artimiausias nėščiųjų kursų laikas

  1. Artimiausi nėščiųjų kursai vyks: 
  • Lapkričio 20, lapkričio 21 ir lapkričio 22 dienomis. Vietų nebeliko.
  • Gruodžio 4, gruodžio 5 ir gruodžio 6 dienomis. Vietų nebeliko.
  • Gruodžio 18, gruodžio 19 ir gruodžio 20 dienomis. Dar gali registruotis 1 pora.
  • Sausio 8, sausio 9 ir sausio 10 dienomis. Dar gali registruotis 3 poros.
  • Sausio 22, sausio 23 ir sausio 24 dienomis. Dar gali registruotis 4 poros.
Sužinokite daugiau

Kada ir kodėl būtina kreiptis pas kineziterapeutą?

Kada reikalinga kineziterapija

Vis dažniau žmonės skundžiasi dėl nugaros bei sąnarių, raumenų skausmų, kurie neleidžia jiems mėgautis norima veikla ar produktyviai dirbti savo darbo vietoje. Dėl šios priežasties, nusprendėme pakalbinti ne vienam Olimpinės rinktinės nariui padėjusį kineziterapeutą Kęstutį Laurinską.

Sužinokite daugiau

Kodėl naudinga skiepytis nuo gripo?

Altamedica klinikų tinkle kviečiame skiepytis sezoninio gripo skiepais!

Nemokama gripo vakcina skirta asmenims, patenkantiems į šias rizikos grupes: 

*Asmenims, sergantiems lėtinėmis ligomis (širdies ir kraujagyslių, plaučių ligomis, bronchine astma, metabolinėmis ligomis, inkstų ligomis, cukriniu diabetu, asmenims, kuriems yra imunodeficitinė būklė);

*65 m. ir vyresniems asmenims;

*Nėščiosioms;

*Asmenims, gyvenantiems socialinėse globos ir slaugos įstaigose;

Sužinokite daugiau

Konsultuoja logoterapeutė Simona Sarneckienė

Džiaugiamės pristatydami Jums logoterapeutę Simoną Sarneckienę, kuri konsultuoja vaikus Altamedica Lašo klinikoje. 

Simona Sarneckienė baigė Specialiosios pedagogikos programą Šiaulių universitete (logopedas). Tobulinosi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje (Danijoje) Vaikų dienos užimtumo centre. Logoterapeutė yra dirbusi Vaikų reabilitacinėje ligoninėje, todėl turi praktikos dirbant su įvairaus amžiaus ir skirtingų logopedinių problemų turinčiais vaikais. Simona Sarneckienė tiki, kad gebant rasti kontaktą su vaiku, visada bus lengva bendrauti su suaugusiais. Logoterapeutė neįsivaizduoja savęs dirbančios kito darbo nepaisant to, kad kartais būna tikrai nelengva. Didžiausias Simonos darbo įvertinimas vaikų kalbiniai pasiekimai. Logoterapeutė Simona Sarneckienė geba užmegzti pasitikėjimu grįstus bendradarbiavimo santykius ne tik su vaikais, bet ir su jų tėveliais. Tai sąlygoja nuolatinį vaikučių kalbos tobulėjimą, nes bendradarbiaujant vaikui, tėveliams ir logoterapeutui pasiekiami efektyviausi rezultatai. Logoterapeutė Simona Sarneckienė į kiekvieną vaiką žiūri kaip į individualybę ir net pati mokosi iš vaikų, kurie padeda suprasti, jog gyvenimas yra savotiškas stebuklas.

Sužinokite daugiau

Ar kūdikių masažai ir mankštelės iš tiesų naudingi?

Ar kada nors uždavėte sau klausimą, kam reikalinga kūdikių mankšta ir masažas? O gal tai neduoda naudos?

Kūdikių masažai ir mankštelės ypač naudingos kūdikiams, kurių raida vėluoja. Pvz., vaikutis jau turėtų verstis nuo vieno šono ant kito, tačiau jis to nedaro arba mažylis turėtų sėdėti, bet jis savarankiškai net nebando sėstis. Mankšta padeda lavinti vaikučio raumenis, todėl jis greitai „prisiveja“ savo tikrąjį amžių. Užsiėmimai su kineziterapeute padeda vaikučiui greičiau vystytis, stiprėja jo raumenys. Tuo pat metu masažai ir mankštelės padeda sparčiau vystytis centrinei nervų sistemai, todėl Jūsų vaikutis pradeda anksčiau kalbėti.

Sužinokite daugiau

Ar netaisyklinga vaikų laikysena yra didelė problema?

Taisyklinga laikysena – tai ne tik graži išvaizda, tačiau ir geros sveikatos garantas. Lietuvoje atlikti tyrimai rodo, kad vaikų laikysenos sutrikimų skaičius auga. Tokie vaikų ir paauglių įpročiai kaip: kuprinės nešimas ant vieno peties; pamokų ruošimas sėdint sukryžiavus kojas ant lovos; skaitymas susikūprinus gali turėti įtakos visam gyvenimui.

Vaikai, turintys netaisyklingą laikyseną, skundžiasi galvos, kojų, nugaros skausmais, virškinimo sutrikimais. Netaisyklinga laikysena sukelia fizinį silpnumą, judrumo stoką. Atsiradus pastariesiems požymiams, laikysenos sutrikimai ima dar labiau progresuoti.

Sužinokite daugiau