DIENOS SOCIALINĖ GLOBA ASMENS NAMUOSE

Altamedica Dienos socialinės globos ir slaugos paslaugų tikslas – teikti kompleksinę, nuolatinę specialistų priežiūros reikalaujančią pagalbą dienos metu asmens namuose. Siekiame, kad mūsų globojami pacientai ir jų artimieji jaustųsi ramiai, pilnaverčiais ir lygiateisiais visuomenės nariais.

Socialinės globos namuose slaugos ir globos paslaugas Altamedica profesionalūs slaugytojai teikia kiekvieną dieną, net ir savaitgaliais, iki 10 valandų per dieną. Empatija, pagarba, sąžiningumas ir kokybė – tai kertinės Altamedica vertybės, kuriomis remdamiesi rūpinamės savo pacientų gerove.

KAM TEIKIAMOS PASLAUGOS?

Mūsų specialistai orientuoti teikti pagalbą vaikams su negalia ar sunkia negalia, suaugusiems asmenims su negalia ar sunkia negalia, senyvo amžiaus asmenims, senyvo amžiaus su asmenims su sunkia negalia.

Mūsų specialistų teikiamos kompleksinės paslaugos siekiant užtikrinti palankias sąlygas globojamam asmeniui kuo ilgiau ir savarankiškiau gyventi savo namuose.

KĄ MES SIŪLOME?

 Kaina, €
Dienos socialinės globos paslaugos asmens namuose (vaikas su sunkia negalia, suaugęs asmuo su sunkia negalia, senyvo amžiaus asmuo su sunkia negalia)15 eur./val.
Dienos socialinės globos paslaugos asmens namuose (vaikas su negalia, suaugęs asmuo su negalia, senyvo amžiaus asmuo)12 eur./val.
Dienos socialinės globos paslaugos asmens namuose Kauno rajono savivaldybės gyventojams (vaikas su negalia, suaugęs asmuo su negalia, senyvo amžiaus asmuo)12 eur./val.

KOKS PASLAUGOS PERIODIŠKUMAS?

Paslaugos asmenims teikiamos iki 10 val. per dieną, iki 7 kartų per savaitę. Socialinė pagalba į namus teikiama pagal susitarimą.

Mokestis už dienos socialinės globos paslaugos asmens namuose nustatomas individualiai, priklausomai nuo asmens pajamų, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašu, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės tarybos.

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite kreiptis šiais kontaktais:

Tel. +37069116949

El.paštas globa@altamedica.lt

NAUJIENOS