Compensa draudimas

COMPENSA DRAUDIMAS

„Compensa Life“ sveikatos draudimas: atmintinė pacientams

Darbdavio iniciatyva esate apdrausti „Compensa Life“ sveikatos draudimu? Tuomet turite galimybę naudotis aukščiausio lygio gydymo ir sveikatos priežiūros paslaugomis „Altamedica“ šeimos klinikose. Pagal individualią sveikatos draudimo programą galite padengti diagnostikos, gydymo, profilaktikos, reabilitacijos, imunoprofilaktikos, odontologinio gydymo ir įvairių sveikatingumo paslaugų išlaidas „Altamedica“ klinikose.

Kaip veikia sveikatos draudimas?

Kiekvienas darbdavio iniciatyva apdraustas asmuo gauna sveikatos draudimo kortelę su unikaliu numeriu. Su šia kortele Jus aptarnaus tik tos gydymo įstaigos, kurios yra pasirašiusios bendradarbiavimo sutartį su „Compensa Life“ sveikatos draudimu. Kadangi „Altamedica“ bendradarbiauja su „Compensa Life“, dėl draudimo kompensuojamų sveikatos priežiūros paslaugų galite kreiptis į šias klinikas:

Sveikatos draudimo kortele gali naudotis tik tas asmuo, kuris yra darbdavio apdraustas sveikatos draudimu (Apdraustasis). Atvykę į „Altamedica“ šeimos kliniką, turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir suteiktą sveikatos draudimo kortelę. Už suteiktas sveikatos priežiūros ar sveikatinimo paslaugas (pagal individualią sveikatos draudimo programą) išlaidos bus nuskaičiuojamos nuo Jūsų sveikatos draudimo kortelės. Jei suma už suteiktas paslaugas viršija draudimo sumą, skirtumą primoka pacientas.

Jei pasirinksite įstaigą, kuri nėra sudariusi bendradarbiavimo sutarties su „Compensa Life“, arba paslaugas, kurios nepriklauso pagal Jūsų draudimo programą, Jums už paslaugas teks sumokėti savo lėšomis. Tokiu atveju, iš gydymo įstaigos gavę sąskaitą faktūrą, kasos kvitą ar pavedimo kopiją, galėsite pateikti prašymą „Compensa Life“ sveikatos draudimui dėl išlaidų kompensavimo. Pateikti prašymą kompensuoti sveikatos draudimo išlaidas gali tik Apdraustasis.

Daugiau informacijos apie „Compensa Life“ sveikatos draudimą compensalife.lt

NAUJIENOS