PSICHIKOS SVEIKATOS STACIONARUS GYDYMAS

PSICHIATRIJA

Psichikos sveikata – natūrali žmogaus asmenybės būsena, kuria būtina rūpintis kiekvienam, nes tai – vienas esminių geros savijautos ir kokybiško gyvenimo rodiklių. Kai asmens psichinė sveikata yra stabili, jis geba gyventi visavertį gyvenimą, realizuoti save ir prisidėti kuriant visuomenės gerovę.

Psichiatrija – medicinos sritis, tirianti ir gydanti įvairius asmens psichinės būklės pokyčius. Gydytojo psichiatro ir kartu su juo dirbančios komandos pareiga – rūpintis pacientų psichikos sveikatos priežiūra: diagnozuoti ir gydyti sutrikusias asmens psichikos funkcijas, padėti pacientams prisitaikyti prie visuomenės ir sugrįžti į įprastą gyvenimą. Psichinės sveikatos sutrikimus gali lemti įvairūs psichologiniai, biologiniai ir socialiniai veiksniai. Šiais laikais vis daugiau žmonių kenčia nuo nerimo ir depresijos, priklausomybių, valgymo sutrikimų ar kitų psichinių sutrikimų ir ligų. Susidūrus su psichikos sveikatos problemomis, svarbu nesigėdyti, laiku kreiptis į specialistą, kad būtų užtikrintas psichikos sveikatos stiprinimas.

„Altamedica“ klinikų tinklui priklausančiame psichiatrijos dienos stacionare „Savęs pažinimo centras“ dirbantys gydytojai psichiatrai, medicinos psichologai, socialiniai darbuotojai, kineziterapeutai profesionaliai rūpinasi pacientų psichinių sutrikimų ar ligų gydymu.

Kaip tapti pacientu?

Norint gauti TLK kompensuojamą gydymą reikia atlikti šiuos žingsnius. Pirmiausia apsilankyti pas psichiatrą bet kuriame Psichikos Sveikatos Centre arba Altamedica Psichikos Sveikatos Centre (Šv. Gertrūdos g. 64, Kaunas) ir gauti psichiatro siuntimą gydytis psichiatrijos dienos stacionare (forma F027/a). Esant gydytojo psichiatro diagnozuotiems atvejams, pakanka kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris išduos siuntimą gydytis psichiatrijos dienos stacionare. Norėdami užsiregistruoti į pasirinktą psichiatrijos dienos stacionarą, alikite išankstinę rezervaciją. Savęs pažinimo centro kontaktinis tel. numeris: 8 630 08 980

KLINIKOJE TEIKIAMOS PASLAUGOS

 Kaina, €
Profesinio orientavimo konsultacija40
Grupinė psichoterapija15
Individualus relaksacinis užsiėmimas25
Susitaikymo su netektimi po persileidimo ar aborto konsultacija30
Pirminė poros/šeimos konsultacija40
Atminties, dėmesio ištyrimas30
Asmenybės ištyrimas45
Emocinės būklės ištyrimas30
Mąstymo ištyrimas30

GYDYTOJAI​

Palikti atsiliepimą:

Atsiliepimai:

Atsiliepimų nėra.

KONTAKTAI

Psichoterapine kryptimi dirbantis psichiatrijos dienos stacionaras: kas tai?

„Savęs pažinimo centre“ teikiamos nemokamos 30 darbo dienų gydymo paslaugos, pasirenkant psichoterapinę-psichosocialinę arba psichosocialinės reabilitacijos gydymo programą. Tad psichologinius sunkumus patiriantis asmuo turi galimybę pasirinkti jam priimtiniausią ir reikalingiausią pagalbos būdą.

Šioje gydymo įstaigoje pagalba teikiama asmenims, patiriantiems tarpasmeninių santykių krizių, darbinių problemų, išgyvenantiems netektį, jaučiantiems nerimą, sergantiems depresija ar turintiems kitų psichikos ir elgesio sutrikimų. Dienos stacionare pacientams suteikiama pagalba visais psichikos sveikatos sutrikimų atvejais, kai ambulatorinės paslaugos nepakankamai efektyvios, arba, kai stacionarinį gydymą palaipsniui reikia pakeisti į ambulatorinį. Mokslu pagrįsti psichoterapinio gydymo metodai gali būti skiriami ne tik turintiems psichikos sutrikimų, bet ir prevenciškai, siekiant užkirsti kelią varginantiems simptomams ar geriau pažinti save.

Pacientams suteikiama galimybė įveikti psichologines problemas nepaliekant savų namų, bet lankantis dienos stacionare kiekvieną darbo dieną (30 d. d.), pagal iš anksto sudarytą gydymo planą.

Kokios veiklos sudaro gydymą?

Psichiatrija, kaip ir bet kuri kita medicinos sritis, turi savus gydymo metodus. Dienos stacionaro pacientams sveikti padeda gydytojų ir specialistų konsultacijos, grupiniai ir individualūs užimtumo užsiėmimai, psichoterapijos.

Kaip tapti psichiatrijos dienos stacionaro pacientu?

Norint gauti ligonių kasų kompensuojamą gydymą, reikia atlikti šiuos žingsnius.

Ką svarbu žinoti?