BURNOS CHIRURGIJA

Burnos chirurgija – tai viena iš odontologijos sričių, apimanti itin platų procedūrų ir operacijų spektrą. Burnos ertmės chirurgija glaudžiai susijusi su dantų implantavimu, protezavimu ir ortodontiniu gydymu.

Prieš chirurgines intervencijas dažniausiai atliekama dentalinė arba panoraminė dantų radiograma. Individualiais atvejais prireikia kompiuterinės tomografijos tyrimo.

Burnos chirurgai teikia plataus profilio burnos chirurgines procedūras:

Altamedica šeimos klinikose prisirašiusiems pacientams taikoma 10 % nuolaida atrinktoms paslaugoms, teirautis Altadenta registratūroje +370 640 57717

 

 Kaina, € 
Sinuso pakėlimo operacija750 - 1000
Lateralinė kaulo augmentacija145 - 450
Nedidelės apimties minkištųjų audinių augmentacija100 - 300
Sinuso pakėlimas uždaru būdu implantacijos metu250
Sinuso cistos pašalinimo operacija250
Kaulo bloko persodinimas1100
Danties šalinimas35 - 140
Incizija (pūlinio atvėrimas)30
Akmenų pašalinimas iš seilių liaukų80
Kaulinių išaugų šalinimas80

Dantų lanke pasitaiko susiformavusių, bet neišdygusių, virškomplektinių dantų. Jiems priskiriami ir netaisyklingai išdygę protiniai dantys. Taigi dažniausiai dantys šalinami dėl šių priežasčių:

Klinikos „Altadenta“ specialistai nuolatinių dantų rovimo procedūrą atlieka tik kraštutiniu atveju, kai danties nebeįmanoma išsaugoti ir kai operacijai vienbalsiai pritaria kiti klinikoje dirbantys specialistai – gyd. odontologas, endodontologas, implantologas. Kiekvienu atveju, priklausomai nuo paciento būklės, įvertinama ir danties šalinimo rizika. Verta paminėti, kad atliekamas atrauminis danties šalinimas, kai išsaugomos dantį supančios kaulinės sienelės ir kaulinis audinys išrautojo danties vietoje atsistato.

Alveolito gydymas

Alveolitas – tai ištraukto danties vietoje atsiradęs uždegimas. Dažniausiai jis atsiranda nesusidarius krešuliui, stabdančiam infekcijos plitimą. Jei ištraukus dantį skausmas po poros dienų ne atlėgsta, o tik stiprėja, galima įtarti alveolitą. Tokiu atveju reikėtų kreiptis į gydytoją.

Rekomendacijos po chirurginių intervencijų

KLINIKA